KontaktStrona główna
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o SWWAIDS.
Podaj e-mail:

       
Kwota:
PLN
Pozytywny Świat Kobiet wspiera kobiety żyjące z HIV
2014-10-15


Pozytywny Świat Kobiet wspiera kobiety żyjące z HIV

 

Dzięki dotacji programu Obywatele dla Demokracji  warszawskie Stowarzyszenie Wolontariuszy „Bądź z Nami” znowu wspiera kobiety żyjące z HIV w całej Polsce.

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu dotacji na realizację zadania pn.”Pozytywny Świat Kobiet” w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego ze środków EOG. Projekt adresowany jest do kobiet żyjących z HIV, a celem działań jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu kobiet HIV+ i podniesienie ich jakości życia. Ważnym elementem jest włączenie w działania kobiet mających osobiste doświadczenie z HIV.

 

Projekt obejmuje prowadzenie poradnictwa i wsparcia oraz edukacji i działań integracyjnych. Kobiety zakażone HIV będą miały dostęp do sprofilowanego, specjalistycznego poradnictwa zarówno w relacji twarzą w twarz w  Środowiskowych Punktach Interwencyjno – Konsultacyjnych jak i przez telefon czy za pośrednictwem internetu. Kontynuowana będzie tradycja cotygodniowych spotkań integracyjnych w Klubie Pozytywka oraz regularnych spotkań szkoleniowo – edukacyjnych. Nowością będzie prowadzenie portalu internetowego Wirtualna Pozytywka z blogiem kobiet z HIV oraz tablicą wymiany doświadczeń „kobieta na rzecz kobiet”.

Opracowany zostanie raport o sytuacji kobiet z HIV, który zaprezentowany

EOG. zostanie na seminarium podsumowującym projekt.

Realizacja działań sprawi, że „Pozytywny Świat Kobiet” będzie realnym wsparciem dla rosnącej liczby zakażonych HIV Polek

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

stowarzyszenie.badz.z.nami
7542351
Całodobowy Telefon Zaufania
(22) 692 82 26

Skutki uboczne leków ARV?

Tak
Nie
Gosci online: 1
Wizyty: 1009757